Calma mi alma

Je bent hier: Home » Calma mi alma

Online sinds: 17 augustus 2018
Bedrijfstak: Kledingwinkel
Contact small global (blauwe achtergrond)

Wil jij ook zo'n site?

Nieuwe website voor Calma mi Alma

In augustus 2017 opende Wendy haar kledingzaak Calma mi Alma in Ranst.  Haar man maakte voor haar een website zodat ze zich dat eerste jaar vooral kon concentreren op het uitbouwen van haar winkel.  Maar na een jaar werd het toch tijd om met een professioneel kwast over de website te gaan.  Zo maakte ik in samenwerking met Hilde Vinckx een echt pareltje!  Met veel plaats voor haar collectie voor vrouwen en mannen én haar lifestyle items.

De basiskleuren van het logo vulde Hilde aan met het vrouwelijke roze. En zo heeft elke collectie nu zijn eigen kleur.

Volg Wendy zeker op Instagram en Facebook, want er komen regelmatig nieuwe stuks binnen! Zeker de moeite om eens binnen te springen in deze leuke kledingwinkel in Ranst!

Deze creatie kwam tot stand dankzij de succesvolle samenwerking met:

Contact small global (blauwe achtergrond)

Wil jij ook zo'n site?

Inschrijven netwerkevent

Yes! Je hebt gelijk, netwerken kan je bedrijf écht een boost geven! Connecteren met gedreven netwerkers, mensen die jouw bedrijf graag willen ondersteunen en vooruit helpen.  Dat is wat een goede ondernemer doet!

Vul hieronder jouw gegevens in en dan zorgen wij dat je warm onthaald wordt!

Tot snel!

Inschrijven Netwerkevent

Inschrijven Netwerkevent